Team

Dołącz do nas :)

Lubisz Skandynawię? Chcesz poznać jej kulturę i tą wiedzą podzielić się z innymi? Chcesz zobaczyć kilka z najpiękniejszych miejsc na świecie razem z nami? Chcesz dołączyć do grupy pasjonatów, podróżników goniących w nieznane za przygodą? Chcesz z nami dzielić obowiązki i przyjemności? Zapoznaj się z dokumentami. Napisz do nas, jeżeli masz pytania. Przedstaw siebie i swoją motywację, zainteresowania, marzenia i możliwości współpracy z nami. Porozmawiajmy. Decyzje o przyjęciu do Grona Członków zapadają na zebraniach NCH w drodze głosowania jawnego.


Instrukcja:

Wypełnij, przynieś lub przyślij podpisaną własnoręcznie DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ (patrz poniżej załącznik).

Zapraszamy Cię serdecznie :)

Załączniki:
Pobierz plik (DeklaracjaCzlonkowska_NCH.pdf)Deklaracja członkowska[PL]277 kB

Członkowie

 

ZEBRANIE ZAŁOŻYCIELSKIE (19 STYCZNIA 2015)

 

 PLATANY 2016

 

 PLATANY 2017

 

Zarząd NCH

Prezes - mgr Violetta Tarnowska
  Wielbicielka Skandynawii, natury, wsi i poezji. Niepoprawna optymistka i wcielenie pozytywnej energii w kobiecym wydaniu. Na co dzień nauczyciel, terapeuta, pedagog, logopeda, glottodydaktyk, mediator społeczny i sądowy. Poetka i fotograf (AFRP), autorka scenariuszy teatralnych i tomików poezji. Miłośniczka samotnych wypraw po pustkowiach z aparatem i termosem dobrej kawy. W plecaku zawsze ma czekoladę z całymi orzechami, zeszyt i długopis. W czasie wolnym od pracy - znowu nad czymś pracuje.
Wiceprezes - mgr Irina Policastro
  Szwedka. Mieszka w Szczecinie. Poliglota, wykładowca języka szwedzkiego na Uniwersytecie Szczecińskim. Zaangażowana w liczne inicjatywy społeczne o charakterze naukowym i kulturalnym. Organizatorka spotkań i eventów z udziałem znakomitych osobistości z całego świata. Dusza towarzystwa, niezawodna w pracy. Kreatywny i dobry duch naszego Stowarzyszenia :-)
Wiceprezes - dr Tomasz Duda
  Wykładowca Uniwersytetu Szczecińskiego, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Nauk o Ziemi. W opinii studentów każdy wykład doktora Dudy jest nową podróżą i niezapomnianą przygodą. Naukowiec, geograf, podróżnik, przewodnik turystyczny, specjalista turystyki i krajoznawstwa Polski i świata, publicysta, autor przewodników turystycznych. Redaktor książek, publikacji w czasopismach turystycznych, autor map i plansz edukacyjnych. Organizator wypraw na zorzę polarną. Badacz świata natury w mikro i makro wydaniu.
     

 

 

 

 

Komisja Rewizyjna

  1. ELŻBIETA MOSKAL
  2. JOLANTA HALICKA – PEŁNOMOCNIK DO ZAWIERANIA UMÓW Z ZARZĄDEM
  3. ANNA SĘK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Quick info NCH

Gen. Rayskiego 23 / 16, 70-442 Szczecin, Poland

Tel: (0048) 516 159 638 - Irina Policastro
Tel: (0048) 604 508 148 - Violetta Tarnowska

Kontakt e-mail

NIP: 851 318 41 62
REGON: 361444160
KRS: 0000556665

Nr konta: 03 1240 3813 1111 0010 6372 0443